Nezařazené

Matrac pohodlný ako obláčik

Po dlhom dni si všetci potrebujeme kvalitne oddýchnuť. Nezáleží na tom, či sme študent, fyzicky pracujúci. Taktiež nás nemusí zaujímať či máme 20 rokov alebo 50. To, čo je podstatné je, že máme jedno zdravie a každý ho máme v inom stave. Kvalitný spánok je bránou k zdravému telu aj psychike. Okrem toho, že závisí ako dlho spíme, v akej teplote sa nachádzame v miestnosti alebo máme nejakú spánkovú poruchu, naše zdravie veľmi ovplyvní aj náš matrac. Buďme úprimní a povedzme si pravdu, že veľa ľudí má svoj matrac v zlom stave. Častým problémom je, že majú preliačené miesta, sú príliš tvrdé alebo mäkké, prinajhoršom znečistené. Kým nie je problém s posteľou samotnou, pred stavom matraca si zatvárame oči. Začneme si to všímať, až keď je už veľmi zle, máme bolesti, prerušovaný spánok a sme ochotný ustlať si radšej na pohovke.

drevená kresliarska postavička

Ak vám záleží na pohodlí vás alebo vašich blízkych, mali by ste zhodnotiť stav miesta, kde spíte a taktiež zdravotný stav chrbtice. Ničím nepokazíte, keď stavíte na prevenciu. Viete, aké výhody ponúkajú matrace s pamäťovou penou segum.sk. Je to raj pre telo. Matrace s touto penou sa prispôsobí vašej hmotnosti a teplote, aby okopírovali váš tvar pre dostatočnú oporu chrbtice. Kvalita zavisí od ich parametrov – to je najmä hustota a rýchlosť vracania sa do pôvodného stavu, ako pred stláčaním. To z nich robí dokonalú zdravotnú pomôcku, pretože takto minimalizujú samotný tlak matraca na telo.

muž a žena

Segum vám predstavuje kvalitnú radu so zárukou 3 až 10 rokov. Momentálne sú dostupné zľavy od výšky 10% do 40%. Odporúčané poťahy sa nazývajú medi, elam, fit,bio alebo aj erbe. Každý z nich má iné vlastnosti. To, čo ich spája je, že spĺňajú vysoký hygienický štandard. Niektoré peny obsahujú takzvané bedrové alebo ramenné kolísky. Zúčastňujú sa na zlepšení vzdušnosti. Ďalšou výhodou je napríklad aj výber tvrdej a mäkkej strany matraca, čo prispieva k regenerácii. Ten svoj si vyberie každý, od alergika až po človeka s ťažkosťami. Neváhajte a vyberte si ten svoj už dnes.