Cestovanie

Veríte na zázraky? Aj tie však potrebujú nakopnúť

Moje zlepšenie erekcie popisujem do dnešného dňa ako zázrak. Na zázraky som síce nikdy neveril, no svoj názor som musel radikálne zmeniť. Pred tým, ako vám tento malý zázrak ho opíšem, musím podotknúť jednu dôležitú vec, a to, že bez malého nakopnutia nefungujú ani zázraky.Muž v modrej bunde s kapucňou kúzli s kartami

Problémy s erekciou sa objavili ešte pred dovŕšením štyridsiateho roku života. Pre niekoho je to skoro, pre mňa to však až taký šok nebol. Trpel som nadváhou, môj životný štýl sa dal označiť za katastrofálny – žiaden pohyb, mastné a nezdravé jedlá, málo spánku, veľa stresu, nemal som stálu partnerku, takže ani sex nebol pravidelný. Keď už na nejaký prišlo, pomohol som si tabletkou a môj mužský problém ďalej neriešil. Bolo teda len otázkou času, kedy sa všetko začne zhoršovať a zhoršovať.
Ten moment prišiel asi rok potom, čo sa poruchy erekcie objavili po prvýkrát. Vtedy to bolo len občasné a väčšinou naozaj krátkodobé, čím myslím, že už v priebehu pohlavného styku sa všetko dalo do poriadku. Našiel som s partnerku a sex sa stal pravidelným, vďaka čomu som mohol zistiť, že to s mojou erekciou vyzerá naozaj vážne. Každé tretie milovanie skončilo fiaskom. Čo bolo ešte horšie, časom sa to len zhoršovalo.Muž s dlhou bradou stojí na operadle stoličky pred bielou stenou.jpg

Keďže som už nebol nezadaný, mal som povinnosť svoj problém riešiť https://knihy.heureka.cz/komplet-10-ks-denik-maleho-poseroutky/ aj kvôli partnerke. Tak som sa do toho pustil naplno. Šiel som k lekárovi, podstúpil niekoľko naozaj nepríjemných výsluchov o mojom sexuálnom živote a niekoľko ešte menej príjemných vyšetrení. Lekár mi predpísal asi desať rôznych receptov. Jeden bol na Viagru, druhý na nejaké lieky na tlak, treté na cholesterol a tie ďalšie, vlastne si už ani nepamätám.
Všetky tie lieky som pravidelne hltal, dodržiaval časy, no zlepšenie nikde. Videl som, že už moja partnerka toho začína mať plné zuby. Viete čo nakoniec pomohlo? Láska!!! Keď som sa na všetko začal pozerať tak, že erekciu treba riešiť kvôli tomu, aby bola šťastná a spokojná moja partnerka, aby sme mohli spolu prežívať normálne milovanie, s erekciou sa to začalo zlepšovať. Čo bolo to malé nakopnutie? Zmena životného štýlu a rapídne zhodenie kilogramov, ktoré na mne nemali čo hľadať už dávno.