Pohodlne sa posadiť a relaxovať pri dobrom filme alebo pri čítaní knihy, či len tak si poklebetiť s ostatnými členmi rodiny alebo priateľmi pri pohári vína patrí k predstavám asi väčšiny z nás. Po pracovnom dni túžime po chvíľke ničnerobenia, a to nám dovolí posedenie v pohodlnej sedačke alebo kresle.

Sedacka

HIMOLLA je renomovaná nemecká značka so silnou a dlhoročnou tradíciou. Sedačky od nich Vás oslovia elegantným, sviežim a ušľachtilým dizajnom. Sedacie súpravy vyrábané v najrôznejších štýloch majú potenciál stať sa jedinečnou dominantou Vašej obývačky. Široká škála ponúkaných modelov sedacích súprav navyše umožňuje zákazníkovi dokonalo si prispôsobiť sedačku individuálnym potrebám. Výrobca sedačiek HIMOLLA garantuje 5 ročnú záruku a zakladá si na výbere materiálov, ktoré sú testované podľa najprísnejších kritérií kvality.

Sedačky z tejto produkcie sú vyrábané predovšetkým s ohľadom na kvalitné materiály, precízne spracovanie a dizajnovo kopírujú trendy. V ponuke majú viacero modelov, ktoré spĺňajú všetky kritériá luxusu, potiahnuté sú kvalitnými látkami alebo z kožou. Patria sem sedačky Himolla Albero sedačky, ktorých polohu je možné nastaviť ručne alebo elektrickým spínačom. Podľa toho, akú polohu máte v pláne práve zaujať, si dokážete prispôsobiť aj sedačku, a urobiť to môžete manuálne jednoduchým potiahnutím za páčku, ktorá aktivuje zadnú plynovú pružinu a to umožní pohyb opierky sedačky do inej polohy. Tieto modely s ručným ovládaním sú v ponuke s troma rôznymi tvrdosťami sedenia s názvom Superlastic med, Superlastic soft a tiež model s pružinovým jadrom.

leather-sofa-2415619_1920

Z mnohých modelov je ťažké si vybrať, pretože každá z nich má svoje plusy, tak napríklad sedačka s označením PLANOPOLY 9 1505 zákazníka zaujme napríklad tým, že má zabudovanú relaxačnú funkciu Wall-Free, čo znamená, že ak ju umiestnite tesno k stene, nebráni vám to vo využívaní všetkých jej relaxačných funkcií, či už elektrických alebo manuálnych. Aj tento model je možné objednať si so spomínanými troma tvrdosťami sedenia.