Web

Ste v práve?

Pokiaľ riešite zložitú situáciu a nemáte tušenie, ako ju vyriešiť (prechádzate si napríklad rozvodom), je to určite bolestivá záležitosť. Taká záležitosť dokáže pekne vystresovať a potrápiť. Vaše myšlienky smerujú iba k tej jednej veci a nie ste schopní sa sústrediť. Úplne to chápem. Tiež som si niečím podobným prešla a viem, aké to je. Viem aj to, že keď som takú vec prežívala, nebola som ďaleko od zrútenia, a to som silná žena. Rozvod, dedičské konanie, pracovné a podobne, tým všetkým sa zaoberáme. Právo Bratislava je rozmanité. Pokiaľ riešite nejaký spor, právnik po ruke sa vždy hodí, pretože dokáže spor vyriešiť lepšie, ako vy, a viac sa v sporoch vyzná.

pravo

Sme firma Lexante s.r.o. plná právnikov, ktorí sú pripravení vám pomôcť s každým problémom týkajúceho sa práva. Všetko sa najprv snažíme riešiť mimosúdne a až pokiaľ to nejde, pristupujeme k metóde inej, a tou je súd. Vyriešiť spor mimosúdne je ale nielen lepšie, ale aj finančne nenáročné, a tak pokiaľ to len trochu ide, vždy volíme túto cestu. My ako právnici si veľmi ceníme vaše ohlasy na našu prácu, ktorú nám píšete do svojich recenzií. Všetky vaše recenzie uverejňujeme na web. Snažíme sa o to, aby každý zákazník bol spokojný… na každého zákazníka a prípad zaujmeme individuálny prístup a toho sa držíme. Náš zákazník je náš pán.

pravo

My to tak máme. A sme neskutočne šťastní, že aj vám môžeme pomôcť. Na našich webových stránkach sa môžete pozrieť na našu prácu, zhodnotiť, či sme féroví, prečítať si recenzie a pozrieť sa, ako k zákazníkom pristupujeme. Každého zákazníka si nesmierne vážime a sme radi, že môžeme pomáhať toľkým ľuďom, ktorí to potrebujú. Verte nám, tešíme sa na vás a na to, ako váš prípad vyriešime k úspešnému koncu. Dúfame, že sme si získali vašu plnú dôveru. Nebojte sa nás kontaktovať cez náš webový formulár.