Výrobky

Zahrejte svoje nožičky!

Ste aj vy často svedkom studených nôh, ktoré nejde len tak jednoducho zohriať? ak áno, mali by ste sa dostatočne pripraviť na zimné obdobie, ktoré je tu rýchlo ako na koni. V zime totiž mnohým ľuďom býva extrémna zima a často už nevedia ako sa majú obliecť čo najteplejšie. Zima však ide od nôh, čiže nohy predstavujú istý základ, ktorý by mal byť udržiavaný v čo najväčšom teple. K útulnej a príjemnej zimnej atmosfére doma pri krbe či pri televízore vám rozhodne pomôžu kvalitné vlnené ponožky, o ktorých si dnes niečo povieme.

vianocne ponozky pri krbe

Vlnené ponožky od značky WOOLWEAR pochádzajú k Dánska, kde sa obyvatelia tešia zime takmer celý rok. Sú vyrobené z tej najkvalitnejšej ovčej vlny, ktorá má za úlohu zahriať vaše nohy a nepustiť do nich zimu. Veľkou výhodou je aj to, že dokážu zahrievať aj keď sú mierne vlhké, čo sa v zime pri zasneženom počasí môže jednoducho stať.

Takéto ponožky si môžete zakúpiť v rozličných krásnych dizajnoch, často spájanými s Vianocami či zimným obdobím. Na ponožkách sa často objavujú motívy vločiek, vlajok škandinávskych krajín či zimné vzory. Medzi ďalšie dôležité výhody patrí aj tá, že ponožky sú unisex, teda nemusíte rozmýšľať, či budú sedieť mužom alebo ženám. Všetkým totiž budú sedieť rovnako. Sú skvelým nápadom aj na vianočný darček, ktorý rozhodne poteší nejednu dušu.

vlnene ponozky

Ponožky si môžete kúpiť buď po jednom páre alebo si objednáte aj balenie s dvomi pármi týchto vlnených ponožiek, to už je len na vás. Ak však chcete spríjemniť sebe alebo vašim blízkym toto zimné obdobie, ponožky z vlny sú skvelou možnosťou. Za jeden pár týchto kvalitných ponožiek zaplatíte približne 9 eur, zatiaľ čo za balenie s dvoma pármi asi 20 eur. Do kvality a jedinečnosti sa však oplatí investovať a je jasné, že tieto ponožky vám zaručia vysokú spokojnosť, podobne ako u predošlých zákazníkov.