Výrobky

Aby osvetlenie nebolo len osvetlením, ale niečím nápaditejším a zábavnejším

Nová technológia a revolúcia na trhu s osvetlením zmenila význam tohto slova do podoby, kedy už pojem osvetlenie znamená niečo oveľa viac, než tomu bolo pred niekoľkými rokmi. Zrazu máme pred sebou oveľa viac nápaditých spôsobov jeho využitia. K tomu ale budeme potrebovať kreativitu, LED pásiky a inšpiráciu. Inšpirovať sa môžete napríklad aj týmto článok, ale možností máte samozrejme viac.

pásek les

Podsvietenie interiéru, exteriéru, ale aj objektov vytvorí skvelú atmosféru, ktorá uchytí podvedomie, zvedavosť a zmysly nejedného človeka. Pôsobí na nás príjemným a lákavým dojmom, ale pokiaľ do toho vložíme svoju snahu a kreatívnu stránku, výsledný efekt bude priam bombastický, neopísateľný slovami.
No pri výbere pásikov sme si isto všimli, že nie všetky sú rovnaké, respektíve poznáme viacero druhov na základe ich dĺžky, počtu diód, IP krytia,… ale aj sfarbenia svetla, ktoré vyžarujú. V tomto poslednom bode je zaujímavou a populárnou voľbou kategória s prívlastkom RGB (Red, Green, Blue). Sú výnimočné vo svojom patente, kedy diódy nevyžarujú jednotnú klasickú bielu farbu, ale podoba RGB pásikov Vás obohatí o červenú, zelenú a modrú, čiže tri farby žiarenia, pričom ich môžete regulovať pomocou diaľkového ovládača, ale svoj trojfarebný krásny efekt vytvoria i bez tohto manuálneho zásahu.

Kde a ako ich môžete využiť ?
Sú ideálnom dizajnovým doplnkom napríklad pre kluby, reštaurácie, bary k podsvieteniu baru, políc, ale aj stoličiek, či ako svietiaca ozdoba na stenu. Neverili by ste, akú inováciu, respektíve moderného ducha do tohto miesta prinesú. Isto to ocenia aj zákazníci.

žlutá pásek

Podsvieťte svoj tuning na aute, alebo svoju upgradovanú PC skrinku, využite ich ako pestrejšiu zmenu vo svojom interiéri, exteriéri, k osvetleniu kuchynskej linky (tu skôr bežné, biele) či k reklamným účelom, alebo k podsvieteniu obrazov v galérii, je to už iba na Vás.