Výrobky

Čistý štýl nerezového zábradlia

Zábradlie je prvok, ktorý nás nevtieravo upúta svojím dizajnom, ale je zároveň našim pomocníkom a veľkou oporou, zabraňuje zakopnutiam a pádom, určuje nám bezpečnú zónu, kam môžeme vstúpiť a upozorní nás na nebezpečný prepad v priestore.

Pri jeho výbere platí všeobecne, že realizácia zábradlia nie je na krátku dobu, výsledný efekt by mal vydržať čo najdlhšie v nezmenenom stave a preto odborníci odporúčajú zákazníkom výber nerezového materiálu. Či už v interiéri, alebo v exteriéri nikdy nezhrdzavie, má to aj v názve, dážď, vlhkosť, zmeny teplôt, chemické vplyvy, mechanické tlaky nepôsobia na zábradlie deštrukčne, jeho životnosť a stabilita je dlhá. Nerezové zábradlie je vhodné na všetky typy schodov , točité, segmentové, drevené alebo betónové, čo je takisto veľká výhoda pre zákazníkov.

stairs-453801_640

Preto Vás určite zaujme ponuka antikorove zabradlie Lmmont.sk, ktorá Vám predstavuje a ponúka všetky prednosti nerezového zábradlia v rôznych prevedeniach.

Máte možnosť výberu základného nerezového stĺpika vo viacerých usporiadaniach, horizontálnom, vertikálnom alebo s originálnym skleneným vyplnením, vždy zhotovené podľa požiadaviek platných noriem tak, aby bolo zábradlie bezpečné a spoľahlivé. Stĺpik môže mať hranatý alebo guľatý tvar, výplne môžu byť tenké šnúrkové z nerezu, vždy vkusne usporiadané.

Ponúkané nerezové zábradlia majú svoju nadčasovú, elegantnú estetickú stránku, pôsobia luxusne, najmä prevedenia so sklenenými výplňami. Majú čisté línie bez rušivých prvkov, plynule cez nich prechádza svetlo, nie sú robustné, aj keď sú z kovu, kovová krása doplnená napríklad drevom, sklom dáva priestoru nezvyčajné pôsobivý vzhľad.

balcony-3009152_640

Ak sa rozhodnete pre nerezové zábradlie so sklom, nemusíte sa obávať jeho rozbitia, prasknutia alebo poškodenia, je pevné, odolné, špeciálne upravené, mimoriadne funkčné a estetické. Povrchovú úpravu si vyberiete a zladíte podľa Vašich predstáv, v ponuke je číre sklo, matné, dymové, s motívmi, dekorácie grafoskla alebo si navrhnete vlastný motív.

Funkcia nerezového zábradlia je nezameniteľná a výber materiálu je dôležitý.