Móda

Kombinácie, ktoré si zamilujete

Náhrdelníky Gameon sú veľmi klasickými šperkami, ktoré má doma každá z nás. „Obyčajná“ žena asi len málokedy rieši to, že je potrebné vymeniť tie, ktoré má doma, pretože móda káže nosiť inak vyzerajúce šperky. Módne hity v oblasti náhrdelníkov, ktoré sa na nás chystajú v nasledujúcich mesiacoch, teda na jar 2020, budú však tak super, že by ste nákup aspoň niekoľkých kúskov mala zvážiť.

Farebné náhrdelníky zavesené na stojanoch v obchode

Domorodé so šmrncom
Prírodné materiály, ako sú kamene a polodrahokamy, koža, drevené korálky plsť či vlnka v kombinácií s kovmi ako striebro, meď, zlato, platina. Takto budú vyzerať šmrncovnné náhrdelníky, ktoré budú IN počas nastávajúcej jari. Nemusíte sa báť skutočne extravagantných kúskov, no ani veľmi jemných, nevýrazných a elegantných náhrdelníkov.

Priesvitný kameň zavesený na striebornej retiazke

Vyriešte to kombinovaním
Ak sa necítite na nakupovanie, trendy náhrdelníky si môžete vyskladať aj z toho, čo máte doma. Vezmite napríklad striebornú retiazku a zaveste na ňu prívesok s kamienkom. Vhodné je aj vrstvenie náhrdelníkov z kože a striebra či zlata. Pri vrstvení sa to snažte neprehnať, pretože IN náhrdelníky, by mali pôsobiť skôr jednoduchým dojmom. Extravagancia je povolená, no len v istom ohraničení. Ak sa rozhodnete pre vrstvenie na krku, nezabudnite na to, že váš outfit, by mal byť menej výrazný, čo platí aj o ostatných šperkoch, ktoré si na seba vezmete.

Tri ženy s pomaľovanými tvárami a výraznými šperkami

Čo ostatné šperky
Módne trendy sa zamerali prevažne na náhrdelníky, takže to, čo si k nim dáte, teda náušnice, prstene alebo náramky, je v podstate len na vás. Sústreďte sa najmä na to, aby spolu všetko ladilo. Môžete si napríklad vziať náramok z kože a k nemu strieborný prsteň alebo to urobiť naopak. držte sa však materiálov, ktoré sa objavujú na vašom náhrdelníku či náhrdelníkoch. Ak je to kombinácia kože a zlata, používajte už len kožené a zlaté šperky, ak pôjde o kamene a striebro, držte sa týchto materiálov.