Zdravie

Máte lenivé libido?

Veľa práce, stresu, musíte sa venovať deťom, navariť večeru a ešte sa musíte po tom všetkom venovať aj vášmu manželovi alebo manželke. Veru, nie je toho málo a taktiež nie je niekedy jednoduché maž po tom všetkom chuť na sex. Chcete vedieť ako zvysit libido? Čítajte ďalej. Niektoré praktiky sa vám budú páčiť, niektoré možno nie, no vedzte, že všetky z nich sú skutočne veľmi efektívne.

Muž fúka na holé brucho ženy

Začnite sa hýbať
Kto sedí, ten nemôže mať chuť na sex, ako sa patrí. Ak telo nie je prekrvované a okysličované, nemôže správne fungovať ani vaše pohlavné orgány. Áno, takáto formulácia nepochybne môže niekoho trošku zaskočiť, no je pravdivá a reálna, preto nebudeme zbytočne chodiť okolo horúcej kaše, a povieme si to na rovinu. Takže, prvý krok k tomu, ako mať zdravé libido, je dostatok pohybu, a to nie iba cez víkend, ale každý každučký deň.

Prestaňte stresovať
Sex je najlepší liek na stres, no ak je človek vystresovaný, tak sa veľmi ťažko myslí na sex. Je to proste jeden veľký začarovaný kruh, z ktorého sa vystupuje veľmi ťažko. ak chcete mať chuť na sex, tak sa musíte v prvom rade upokojiť vnútorne. Ako na to? Bohužiaľ, v tom vám presne neporadíme, pretože na každého funguje niečo úplne iné. Ak vás upokojuje beh, tak behajte. Ak je to čítanie knihy, tak si rýchlo nakúpte veľmi veľa kníh. Ak ste pokojný či pokojná, keď varíte, tak začnite variť. Len si dajte pozor, aby ste to neprehnali s jedením, pretože nadváha je pri strate libida hlavnou hráčkou.

Ženské nohy v silónkach a červených topánkach na podpätku

Schudnite!
A už sme pritom jedení. Áno, obezita a aj mierna nadváha dokáže s človekom urobiť divy. Ak máte nejaké tie kilogramy navyše a zároveň nemáte chuť na sex, problém môže byť práve v tuku, ktorý na sebe nosíte úplne zbytočne. Je to nepochybne dlhodobá výzva, verte však, že sa to oplatí. Nemusíte naraz schudnúť päťdesiat kilogramov, no takými piatimi, začať môžete.