Výrobky

Pre dobrý spánok

Spánok by pre nás mal byť odpočinkom a časom, kedy nadobudneme stratenú energiu počas dňa. Nie však pre každého býva spánok príjemný. Najmä pre ľudí so zdravotným problémom pohybového aparátu môže byť spánok utrpenie. Ležanie dlhú dobu na jednom mieste je pre nich častokrát bolestivé. Uľaviť od bolesti môže aj kvalitným ortopedický matrac. Ako prvé na Slovensku začali vyrábať zdravotné matrace segum.sk. Matrace na spanie sú z prírodných materiálov a dokážu byť vyrobené presne na mieru. Neskôr sa začali zameriavať aj na ďalšiu škálu kvalitných matracov. Na sagum.sk nájdete ako lacné matrace, vhodné pre každého, tak aj luxusné matrace najvyššej kvality, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší.

matrac

Matrace na spanie Segum môžu byť presne podľa vašich požiadaviek. Dnes sú populárne najmä vysoké matrace. Sú pohodlné a komfortné. Vybrať si môžete z dvoch kategórií matracov. Sendvičové a pružinové matrace. V ponuke tiež nájdete antialergické matrace, ktoré určite oceníte v prípade výskytu alergii. Jadro matraca je kvalitné a pena sa vždy dokonale prispôsobí krivkám vášho tela. Ani vyššia váha matrac nedeformuje a aj po odľahčení sa matrac dostane do pôvodného stavu. Výhodou je tiež kvalitný a prateľný poťah. Matrace Segum spĺňajú všetky dôležité kritéria. Sú vzdušné a antibakteriálne. Zabraňujú nadmernému rozmnožovaniu roztočov a mikroorganizmov.

posteľ

Aj keď matrac nie je lacná záležitosť a mnohí sa pri výbere riadia najmä svojou finančnou situáciou, segum.sk sa zameriava na všetky cenové kategórie, ktoré sú dostupné pre väčšinu populácie. Výhodou sú tiež akciové ceny, vďaka ktorým si neustále držia klientelu a sú poprednými predajcovia kvalitných matracov. Získate dobrú kvalitu za rozumnú cenu. Ak aj vy riešite otázku výberu matraca, určite by ste mali navštíviť stránku segum.sk a pozrieť si rozsiahlu ponuku produktov, z ktorých si určite vyberiete matrac podľa vašich požiadaviek.