Výrobky

Mobilná chata pre každého

Mať vlastnú chatu sa nepodarí každému a to z dvoch najčastejších dôvodov. Stavba rodinnej chaty nie je finančne lacná záležitosť a problémom tiež býva čas, ktorý je potrebný na postavenie hotovej chaty. Práve preto sa už aj do Európy dostáva trend mobilných domov a chatiek. V USA sú mobilné domy viac ako obľúbené. Obyvatelia ich využívajú nie len ako rekreačné obydlie ale aj v prípade celoročných bývaní. Pri výbere mobilnej chaty máte v ponuke viacero druhov. Záleží len na tom, čo preferujete a čo od chaty očakávate. Štandardom takýchto mobilný chatiek je Mobilná chata Chalet Groene Line WA 97.

mobilný dom

Mobilná chata Chalet Groene Line WA 97.

Mobilná chata Chalet poskytuje jeden hlavný vchod do obytného priestoru a druhý vchod zo zadnej časti. Obývaciu izbu zdobí masívny nábytok čo predstavuje kreslá a gauč. Pri víkendovom trávení času na chate sa nezaobídete bez kuchynskej linky. Linka je priestranná a má dostatok úložného priestoru. Nechýba smaltový drez a plynová doska s horákmi. Samozrejmosťou je taktiež vstavaná chladnička. Nesmie chýbať tiež jedálenský kút so stolom a 4 stoličkami. Mobilná chata má tiež spálňu, kde nájdete menšiu posteľ a skriňu a detská izba je vybavená poschodovou posteľou a taktiež skriňou.

kuchyňa

Čo by to bola ale plnohodnotná chata bez kúpeľne. Tešiť sa môžete na horúcu sprchu a komfort zabezpečí tiež stavané WC a umývadlo. Zaistená je taktiež teplota vďaka plynovej bombe. Nemusíte sa báť ani o bezpečnosť. Dvojité skla sú bezpečné a neuniká cez ne teplo. Mobilná chata Chalet je vhodnou alternatívou pre každého, kto hľadá štandardné vybavenie za rozumnú cenu. Navštívte stránke euro–mobilnedomy.sk a aj vy môžete mať svoju vysnívanú mobilnú chatu za krátky čas na svojom pozemku. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte euro–mobilnedomy.sk a získate odpovede na vaše otázky.