Výrobky

Elegantná posteľ BAHAMA MAXI BOX.

Ak ste sa už rozhodli pre kúpu kvalitného matraca, určite by ste mali zvážiť aj kúpu novej postele s kvalitným roštom. Pretože aj ten najkvalitnejší matrac nemusí priniesť požadované očakávania, ak je položený na starej vŕzgajúcej posteli. A na tieto fakty by ste mali myslieť o to viac ak spíte na manželskej posteli aj so svojou milovanou polovičkou.

posteľ

Dnešní výrobcovia postelí už dokážu vyrobiť kvalitné manželské postele, ktoré sú veľmi vkusné a samozrejme sú k dispozícii za veľmi prijateľné ceny. K takýmto posteliam patrí aj novinka od spoločnosti SEGUM, posteľ BAHAMA MAXI BOX https://www.segum.sk/produkt/bahama-box. Ide o drevenú posteľ s úložným priestorom, ktorý je dostatočne objemný na uloženie vankúšov a paplónov. Túto posteľ si môžete obstarať v siedmich drevodekorových prevedeniach a rôznych veľkostiach, takže si môžete vybrať rozmer, ktorý vám najviac vyhovuje svojou veľkosťou do vašej spálne. Posteľ má jednoduché čisté línie, ktoré sú zvýraznené luxusnými hliníkovými prvkami. Určite oceníte výšku tejto postele, ktorá je až 48 cm, takže matrac sa dostane až do výšky 60 cm. Ide o veľmi komfortnú výšku, ktorá uľahčuje líhanie a hlavne vstávanie z postele.

posteľ

Kvalitné materiály postele sú zárukou dlhej životnosti, čo ešte viac zvýrazňujú 2 mm hrubé ABS hrany po bokoch všetkých dosiek. Posteľ je vhodná aj pre ľudí s vyššou hmotnosťou, takže aj ľudia s kilami navyše nemusia mať obavy, že sa takáto posteľ pod nimi rýchlo rozkýva. Ak by ste sa rozhodli pre tento atraktívny produkt a ani jeden z rozmerov nevyhovuje vašim požiadavkám, tak nemusíte zúfať. Výrobca myslí aj na takéto problémy klientov a ponúka presne v takýchto prípadoch aj možnosť upravenia rozmerov podľa vašich predstáv. Stačí iba elektronicky kontaktovať pracovníkov na stránkach výrobcu postele, ktorí vám určite pomôžu pri zhotovení vašej postele na mieru. A v krátkom čase môžete mať svoju vysnívanú posteľ doma v spálni.