Business

NURU masáž pre Vás

Doprajte si. Doprajte si príjemné chvíle strávené v našom Tantra Diamond Bratislava. Doprajte si relax, oddych a načerpajte mnoho novej energie. Príďte sa uvoľniť tak, ako sa nikde inde neuvoľníte. Vyberte si jednu z krásnych tantra masérok a zavítajte k nám do salóna, kde sa o Vás a Vaše pohodlie postaráme. V našej bohatej ponuke masáží nájdete množstvo rôznych masáží zameraných na Vašu sexuálnu energiu. Spomedzi mnohých si môžeme popísať špeciálnu masáž a to NURU masáž. Jedná sa o blahodárnu masáž tela, ktorá Vás na úvod poteší príjemným horúcim kúpeľom, kde si spoločne s masérkou užijete vzájomné chvíle. Po kúpeli sa odoberiete do príjemných priestorov, ktoré budú pripravené pre nuru masáž.

olej telo

Pri tejto masáži masérka použije špeciálny nuru gél. Tento gél je čisto na prírodnej báze. Je to bezfarebný číri gél, ktorý je vyrobený z morských rias a nemá žiadne negatívne pôsobenie na pokožku. Preto nie je dôvod na obavy pred akýmkoľvek podráždením či alergickou reakciou. Taktiež je tento gél bez vône a preto nebude nijakým spôsobom narušovať samotnú nuru masáž. Nuru masáž sa vykonáva priamo telo na telo a preto masérka na nuru masáž použije svoje vlastné telo, ktorým sa bude vďaka gélu jemne a nežne kĺzať po Vašom tele. Taktiež je tu použitie rúk masérky a verte, že to bude pre Vás mimoriadny zážitok. Hneď v úvode masáže môžete očakávať príjemné vzrušenie, ktoré sa vo Vás zmnohonásobí samotnými dotykmi krásneho a zvodného tela masérky.

nahé telo

Samozrejme náš personál a obzvlášť masérky v našom salóne sú profesionálny, preto sa môžete spoľahnúť aj na profesionálny prístup na vysokej úrovni. Vaše pohodlie a Váš oddych je pre nás prvoradý, preto všetko v salóne bude vopred nastavené tak, aby ste si tu oddýchli a zrelaxovali. Pri nuru masáži prídete na iné myšlienky a život vonku so všetkými starosťami a povinnosťami ostane,,vonku,,. Tak príďte si oddýchnuť a uľaviť si.