Nezařazené

Predaj domu, čo najrýchlejšou formou

Predávate byt, opakovane znižujete jeho cenu , na stene zbierka parohov, kúpeľňa zaprataná kozmetikov , potrhaná podlaha, no vy stále nechápete prečo sa záujemcovia nehrnú .Zabudli ste na to najdôležitejšie.

Prvom rade odstráňte nedostatky ktoré by znižovali cenu vašej nehnuteľnosti. Odpracte to čo už nepotrebujete a uvoľnite priestor, upracte bodrel a opravte to čo sa opraviť dá. Pretože prvý dojem ju vždy najpoctenejší a kupujúci má právo na rozhodnutie na kúpu nového domova.

dům

Ak chcete predať dom čo najrýchlejšie odporúčame tie to tipy:

Pokiaľ chcete predať svoju nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu nezabúdajte na to že Realitka si navýši cenu z domu. Robia to preto aby aj oni s toho niečo mali ale zase nezabúdajú na Vás a vybavia všetko potrebné aby ste mali vy čas len pre seba . Realitka potom oslovuje svoju klientelu ktorú ma v databáze a dom predáte behom pár týždňov či mesiacov.

Ak si vyberiete druhú možnosť že si svoj dom či byt predáte sami , využite všetky dostupné zdroje ktoré existujú. Povedzte to svojím známym a to že predávate svoju nehnuteľnosť sa rozšíri behom par dni. Dáliou možnosťou je že nehnuteľnosť môžete predať cez internet. Zdieľanie na sociálnej sieti Vám pomôže pretože ak tu lajknu Vaši priatelia , uvidia to priatelia Vašich priateľov a takto sa to bude šíriť až pokiaľ si nájdete kupec kupujúcich vašej nehnuteľnosti.
ďalšiu možnosťou je že svoj dom budete predávať pomocou internetových stánok ktorý sa zaoberajú predajom nehnuteľností. Keď budete takýto inzerát pridávať nezabudnite dať všetko potrebné informácie – fotky, popis domu, adresu , Váš kontakt, a to najhlavnejšie cenu.

klíče

Posledná rada na koniec – fotografujte vždy kvalitné a pekné fotky, Pretože aj fotka predáva to čo vás kupujúci na nej vidí sa mu môže  zapáčiť a tým sa zvýši záujem o danú nehnuteľnosť. Odfoťte všetky izby , kuchyňu , kúpeľňu ale aj budovy ktorú sú súčasťou vášho domu alebo pozemku.