Nezařazené

Upravte sa bez dôvodu

Má ešte niekto okrem mňa nervy v kýbli, keď príde na ples a podobné záležitosti? Alebo si to jednoducho každá žena užíva? To ale nemôžete myslieť vážne, veď ples je jednoducho jeden obrovský stres, ktorý len musíme nejako zvládnuť, aby si potom mohli beztrestne vypiť, nemyslíte? Okej, tak som to teraz možno trochu prehnala. No aj tak, prečo by sme sa stále mali orientovať len na niečo takéto? Nemohli by sme byť neodolateľné aj inokedy? Alebo sa všetko sústredí iba na ten jediný deň, kedy sa môžeme hrať na princezné.

manikura

Ale áno, je pravda, že teraz pre asi prejavujem ako totálny cynik, no uznajte, nie je to tak? Stále sa sústredíme len na plesy, svadby, stužkové, rôzne večierky a pritom nevieme prejaviť starostlivosť o seba len tak bezdôvodne. Ja navrhujem, aby sme sa o seba začali starať hneď teraz. Veď, koniec koncov, čo vlastne môžeme stratiť?

Nie je to pre ženy pekná výzva? Nemyslím, že by mali byť každý jeden deň namaľované, ako keby išli na ples alebo na svadbu. To by som teda určite preháňala. Ale môžete o seba prejaviť starosť. http://filcasop.flu.cas.cz/index.php%3Fpage%3Daktualni-cislo%26cislo%3D6-2017%26obsah%3D795 Veď o tom to predsa je, nemyslíte? Prejavte o seba poriadnu starostlivosť a uvidíte, že sa na vás zrazu budú všetci pozerať inak. Otázkou však je, ako sa o seba začať starať bez toho, že by ste to prehnali. Nuž, poviem vám, že nájsť tam mieru je skutočne problematické. Nie je to však nič nemožné, takže sa nebojte.

Stačí, keď sa samej seba spýtate, čo by ste vlastne chceli od svojho výzoru. Čo skutočne očakávate? Čo by bolo pre vás to úplne najlepšie? Keď si na túto otázku odpoviete, máte vyhrané.

lesk gel

Čo keby ste sa jednoducho zamerali na manikúru ? Ak sa o ňu nestaráte skôr, ako má prísť nejaká udalosť, teraz je tá najvhodnejšia doba, kedy by ste s tým mohli začať. Dajte si na tom záležať a uvidíte, aká budete nadšená. Ja napríklad stále som.