Výrobky

Čierne uhlie, biele zuby

Každý z nás chce mať pekný úsmev, ak sa chcete vyvarovať nevhodným činidlám, prichádza nová šetrná metóda na bielenie zubov. Možno o tom neviete, ale uhlie nám pomáha z každej strany. Aktivované uhlie sa môže použiť na liečbu ochorení kože, hnačky, zápchu. Môže byť použitý, ako obklad na ošetrenie od hmyzu, zápal. Má vlastnosti zlepšovať funkcie pečene, obličiek pri pravidelnom používaní. Tak to platí aj o zuboch.

zuby

Už od pradávna mnohé spoločnosti používali ako hlavný spôsob čistenia a starostlivosti o zuby drevené uhlie. Nemusíte sa báť toto uhlie nieje to isté, aké vidíte vo vašom krbe.
V dnešnej dobe už uhlie určené presne pre vaše zuby kúpite všade. Je vyrobené z 100% certifikovaného organického kokosového dreveného uhlia. Toto uhlie pri pravidelnom používaní nielen rozjasní váš úsmev, ale aj zlepší vaše celkové zdravie úst. Aktívne odstraňuje nežiadúce toxíny, škvrny z vašich zubov.

Nebezpečenstvo používania uhlia na bielenie zubov?
Najlepšie je používať uhlie len raz alebo dvakrát týždenne popri vašej bežnej zubnej pasty.
Uhlie nie je škodlivé pre vaše zdravie, pokiaľ nie je použité v extrémne veľkých množstvách. Keď sa používa v ústach je bezpečné a skutočne absorbuje zlé baktérie z úst, ktoré zdravie.

Správne použitie.
Kefku navlhčite, nanesením uhlím jemne krúžte v malých kruhoch, nie je potrebná vôbec sila pri čistený, keďže drobky uhlia sa dostanú všade. Čistite približne dve až tri minúty. Pozor, čierne uhlie, farbí. Najlepší účinok a najlepšie sa používa pred spaním, aby sa umožnilo odstránenie zvyškov cez noc.

bílé zuby

Zhrnutie výhod používania
1. čistenie a bielenie vašich zubov úplne prirodzenou cestou.
2. všetky prírodne a organické zložky, ktoré vám pomôžu detoxifikovať ústa a zuby zanechať čisté.
3. antibakteriálny a protiplesňový prášok, ktorý je vynikajúci pre zdravie ďasien a citlivých zubov.
4. v závislosti od použitia bude táto metóda trvať približne 1 – 2 mesiace na viditeľné výsledky a pre vašu spokojnosť.