Výrobky

Remake legendy do podoby 4K

Pamätáte si na legendárnu počítačovú hru Age of Empires II? Táto strategická hra bola vydaná v roku 1999 a vzápätí si získala fanúšikov po celom svete. Ešte niekoľko rokov po vydaní ju hrávali hráči z celého sveta. Dodnes je nám tento pojem známy.
kráska u laptopu

Prečo to však spomínam dnes, v roku 2017?

Veď dnes existuje množstvo nových titulov, ktoré majú i lepšie technické spracovanie, hlavne čo sa týka grafiky. No táto legenda bola taká populárna, že firma Microsoft sa ju rozhodla inovovať do dnešnej podoby. Tento pionier strategických hier bude mať zobrazenie v podobe 4K! Takže tí, ktorí ste túto hru hrávali a pripomína vám detsvo, máte možnosť siahnuť po nej opäť, no tentokrát v modernejšej verzii.
potají na laptopu

Teda aby neprišlo k nedorozumeniu. Hra Age of Empires II už Microsoft prerobil do verzie HD a máme možnosť zahrať si ju i dnes. Následne vďaka úspešnosti tohto remakeu, sa firma Microsoft odhodlala k prerobeniu prvého, úvodného titulu Age of Empires a to už do podoby 4k, čiže tento remake má ešte inovatívnejšiu podobu, pričom sa vracia do úvodu tejto svetovo populárnej série. Už je dostupná takisto.
počítačový průmysl

Teda to, čo sme na úvodnej vezii Age of Empires mali radi zostalo, len grafika sa prispôbila dnešnému kvalitnému grafickému zobrazeniu 4k. Dnešnú novú verziu nájdeme pod prívlastkom Definitive Edition. Pripravme sa však aj na zmenenie príbehu a pridanie nového soundtracku. Samotná hrateľnosť však zostáva v našej obľúbenej podobe. K hraniu tejto novej verzie môžeme využiť aj služby Xbox Live, teda môžeme hrať multiplayer. A práve hrať proti ostatným hráčom túto klasiku pomocou pripojenia online, je skvelou možnosťou. Hrateľnosť a zábava bude ešte o mnoho rozvinutejšia, než keby sme hrali proti počítaču, či proti susedovi. Túto detailne spracovanú stratégiu môžeme hrať proti hráčom z celého sveta.