Web

Spravte si pohodlie, začíname,…

Ak sme pravidelnými návštevníkmi svetu online, zrejme nám neušiel nový spôsob pozerania filmov, seriálov a počúvania hudby. Napríklad cez vyhľadávač videí Youtube, napíšme South Park stream. A je to tu! Online TV, na ktorej kedykoľvek natrafíte na premietanie tohto seriálu. Nemusíte vyhľadávať a sťahovať rôzne epizódy. Žiadne Ads, žiadne reklamy, žiadny výpadok, porucha a žiadna zlá kvalita obrazu či zvuku. Stačí jeden klik a máme živý prenos Youtube kanálu, ako keby TV stanice.

South Park
Pritom na Youtube či internete celkovo, nájdeme veľa videí, ktoré by nás mohli zaujať. Rôznorodé témy pre každého. Šport, rôzne seriály, rôzne žánre filmov a veľa hudobných kanálov. Nemusíme pátrať po súboroch na úložiskách, môžeme sledovať okamžite, cez streaming. Takéto kvalitné vysielanie mi vždy chýbalo. Nájdeme si to, čo zaujíma práve nás a sledujeme. To isté platí aj o hudobných kanáloch. Môžeme si vyberať konkrétnejšie, o aké vysielanie máme záujem.

Ak spomínam Youtube a hudbu, natrafil sa zaujímavé kanály, akým je napríklad RetroWave. Pokiaľ máte v obľube zvukové efekty z osemdesiatich rokov, no pritom chcete niečo viac, niečo modernejšie, tento kanál je pre vás. Obsahuje obrovské množstvo skladieb rôznych nekomerčných autorov. Zadarmo si vypočujete ich dokonalé hudobné projekty, v ktoré nám pripomínajú osemdesiate roky, no pritom v pestrosti a kvalite zvuku sú z dnešnej doby. Ide o nový hudobný štýl, ktorý kríži modernú elekto hudbu s osemdesiatimi rokmi. Poväčšinou sa v nich nespieva, ide len o vytvorenie tej správnej hudby a atmosféry. Takéto kanály si takisto osvojili vysielanie formou stream. Hodiny a hodiny hudby. Mometnálne ich počúvam aj ja, pri písaní tohto článku. Dokážem sa tak lepšie sústrediť.
pivo ze Simpsonů

Opäť sa jedná o novú formu zábavy. Vysielanie v TV a rádiu malo výhodu v tom, že sme nemuseli nič hľadať a sťahovať. Len sme si sadli a uvoľnili sa. Lenže internet nám poskytoval pestrejší a konkrétnejší výber. Teraz sa spojilo zábavné s komfortným a nenáročným.