Výrobky

Vyberte si inteligentné vratné obaly

Plastové obaly

Ak potrebujete svoju dodávateľskú sieť zabezpečiť vratnými plastovými obalmi https://www.schoellerallibert.com/sk/, určite nájdete konkrétne riešenie pre seba vo firme Schoeller Allibert. Výrobou, dizajnovaním a sofistikovaním plastových obalov a prepraviek sa zaoberajú už niekoľko desaťročí. Skúsenosti, ktoré nadobudli prenášajú do inovácie svojich produktov. Navyše vratné produkty vám do vašej činnosti prinesú bonus, keďže môžu byť súčasťou prechodu na nízkouhlíkové hospodárstvo. Tiež sa tu prihliada na recykláciu. Na výrobu svojich produktov použila už firma množstvá, tisíce plastov, ktoré zrecyklovali.

Pracovník nakladajuci tovar

Plastové obaly, ktoré firma vyrába sú vratné, čím sa prispieva k „udržateľnosti“. Keďže sú vyrábané kvalitne a tak, aby boli odolné aj pri záťaži, majú celkom dlhú životnosť. Nájdete tu riešenia pre každé odvetvie a potreby. Plastové obaly sú vhodné pre potravinársky priemysel, poľnohospodárov, nápojový priemysel, automobilový, kozmetický, pre maloobchodný predaj, chemický priemysel, výrobu a mnoho ďalších. Výrobky sú štandardizované, stohovateľné, dobre prepravovateľné a skladovateľné. Ak však máte individuálne potreby, požiadajte o cenovú kalkuláciu na svoje vlastné rozmery plastových obalov.

Produkty je možné si priamo zakúpiť a investovať do skvalitnenia svojho dodávateľského reťazca a služieb. Môžete si ich nechať potlačiť logom alebo polepiť štítkami a mať tak obaly aj s PR prvkami. Pokiaľ by ste chceli možno nejaké investície momentálne ušetriť, využite možnosť prenájmu obalov.

hala s vyrobkami

Ponuka plastových obalov

V ponuke nájdete produkty ako sú rôzne kontajnery a prepravky. Môže ísť o IBC kontajnery, plastové palety, pevné alebo skladacie kontajnery, rotomolding, nápojové prepravky, stohovateľné zasúvacie prepravky, skladacie prepravky a mnoho ďalších. Stačí si vybrať na webe alebo v online katalógu a vaše dodávanie výrobkov zvýši svoju kvalitu a hodnotu už dnes!