Výrobky

Rifľovky, kúsok, ktorý nikdy neomrzí.

Rifľová bunda. Perfektná vec. Celoročný módny kúsok.

Obrovská vďaka za ňu patrí práve Američanom, ktorí ju v 19. storočí priniesli na trh. Rýchlo sa stala ikonickým elementom americkej módy. Obľúbená bola medzi mužmi aj ženami. Do Ameriky tento kúsok však priniesol nemecký obchodník Levi Strauss, asi 10 rokov potom, ako ponúkol svetu riflovinu ako materiál vhodný na pracovné oblečenie. Dnes už riflovina zďaleka nie je vnímaná ako pracovná uniforma. Riflových búnd už je dnes všade od výmyslu sveta. Prekvapujúca môže byť ich farebnosť. Nemáme tu iba svetlomodré, či tmavomodré. Pridáva sa aj čierna alebo biela, no obľúbené sú napríklad červené bundy, zelené alebo žlté. A ešte z diaľky kričí blonďavá Barbie, že ona má aj ružovú!

riflovka

Ďalej si viete vybrať, či siahnete po ošúchanej riflovine alebo po potrhanej bunde. Závisí od vašej povahy a kam sa chystáte. Keď na rockový koncert, nemáte nad čím premýšľať. Keď sa prejdete po obchodoch možno natrafíte aj na parádny kúsok so strapcami. Druhá strana zákazníčok radšej zvolí niečo decentnejšie, romantickejšie. Riflové bundy dopasujete aj k ležérnej elegancii. Tu kamienok, tam korálka a máte zaujímavý originálny kúsok. Ste tvorivá duša?

bunda

Vaša bunda sa môže zmeniť na plátno. V obehu už je množstvo kúskov zdobených hotovými umeleckými dielami. Stačia vám farby na textil a štetce. Vyhrať sa môžete aj s nášivkami, páskami, stužkami alebo odznakmi. Nemôžeme opomenúť veľmi dôležitú vec a tou je strih. Môžete siahnuť po krátkej bunde strihanej do pása, obtiahnutej alebo práve naopak po oversized kúsku. Nepochybne sa riflová bunda stala nadčasovým módnym kúskom, ktorý vie pôsobiť trendy, ale dokáže aj zahriať. Oživí každý outfit a dodá mu šmrnc. So zaujímavou bundou dokážu aj rifle a biele tričko pôsobiť hviezdne. A čo vy? Máte ten svoj ikonický kúsok doma?