Nezařazené

Byť online sa oplatí

Voľakedy si naše matky museli kupovať časopisy na to, aby sa mohli zapojiť do nejakej súťaže. Navyše museli vylúštiť krížovku, takže len tak bez námahy to nebolo. Museli tomu venovať oveľa viac času a peňazí ako my v dnešnej dobe, keď chceme niečo vyhrať. Stačí si vyhľadať slovo súťaž a často krát stačí len zdieľať nejaký príspevok a už sme zapojení do súťaže. Naši rodičia si museli kúpiť aj ďalšie číslo časopisu a hľadať sa, či náhodou nevyhrali. Ak áno, tak museli kontaktovať časopis a dohodnúť sa ohľadom výhry. Dnes vás budú kontaktovať oni, alebo vám jednoducho vybehne upozornenie, že ste vyhrali. Niektorí to robia trochu prefíkanejšie a uverejnia príspevok, že výherca sa im má ozvať. Ale väčšina stránok sa ozýva svojim výhercom sama.

aplikace.jpg

Čo všetko sa dá vyhrať?

Dnes sa už súťaží asi naozaj o všetko. Od spodného prádla, cez televízor, práčky, žehličky, celkovo elektrospotrebiče až po tréningy s trénerom, či rôzne dovolenky. Pri veľkej účasti v súťažiach a šťastí sa vám môžu pritrafiť celkom pekné výhry. Preto už keď trávite svoj čas na facebooku, využite ho efektívnejšie a radšej si nájdite nejaké súťaže, do ktorých sa zapojíte ako keby ste mali len skrolovať nástenku a nič významné nerobiť. Je to užitočnejšie niečo vyhrať a viac vás to poteší ako stratený čas pri čítaní nástenky, ktorá je väčšinou rovnaká.

Nie sú to len podfuky?

Niekedy nestačí príspevok so súťažou len zdieľať, ale musíte aj lajknúť danú stránku na facebooku. Týmto si stránky získavajú svojim sledovateľov,  ktorých potrebujú na zvýšenie viditeľnosti na sociálnych sieťach. Väčšina súťažiacich si potom ani neskontroluje, či daná stránka tú súťaž vyhodnotila alebo nie, preto sa môže stať, že si nazbierajú lajky a ani nevyhlásia výhercov. Jednoduchá vypočítavosť, či šikovnosť? Nazbierajú si odoberateľov a výhru neodovzdajú. Dokonca, niektorí sú prefíkanejší, že príspevok so súťažou zmažú.

média.png

Najväčšiu šancu na výhru máte pri súťažiach, kde je pomenej súťažiacich, ale nezúfajte, pretože aj pri väčšom počte ľudí sa vám môže pošťastiť. Dnes je tých súťaží toľko, že práve na vás sa môže poľahky usmiať šťastie a vyhráte tú vec, po ktorej tak túžite. Len nezdieľajte naozaj všetko, čo vám napadne, ale aj naozaj také veci, ktorých výhra by vás naozaj potešila a prajete si ju a budete ju používať. Pretože niekto iný by tú vec naozaj chcel a využil, no vy ste LEN CHCELI NIEČO VYHRAŤ…